MARKALARIMIZ

NTVSpor.net

NTVSPOR.NET, Türkiye’nin lider dijital spor portalıdır. Haberleri ve içerikleri deneyimli ve uzman bir kadro tarafından hazırlanan NTVSPOR.NET, sosyal medyada 10 milyona yakın takipçi sayısıyla alanında tektir.

NTVSPOR.NET’in yolculuğu, 2006 Dünya Kupası’ndan hemen önce başladı. 2010 Haziran’a kadar ntvmsnbc.com’un altında spor sayfası olarak faaliyet gösteren NTVSPOR.NET, 2010 Haziran’da Dünya Kupası’nın ilk gününde yenilenen yüzü ve içeriğiyle spor portalı olarak yayına girdi. NTVSPOR.NET, zengin ve tarafsız habercilik anlayışıyla dijital spor basınının öncüsü olmaya devam etmektedir.

Öncülük ettiği bir başka konu ise; ‘dijital televizyonculuk’. NTV Spor Servisi’nin yaptığı canlı yayınlar, hazırladığı programlar ve özgün içerikler, anlık yorumlar takipçiklerine doyurucu bir spor içeriği sunuyor.

Her ay milyonlarca sayfa gösterimine ve oturum trendine sahip NTVSPOR.NET; Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da 10 milyona yakın takipçiye sahiptir. NTVSPOR.NET, hem web üzerinde hem de sosyal medyada en yakın rakibinin 5 katından fazla kullanıcıya hizmet vermekte ve ulaşmaktadır.

iOS ve Android mobil platformlarında; uygulaması 1.5 milyonun üzerinde indirilmiş olan NTVSPOR.NET, bu alanda da Türkiye’nin lideri konumundadır.


Künye

Kuruluş Haziran 2006
Vergi Dairesi MASLAK: 744 025 8215
İnternet Sayfası https://www.ntvspor.net
İçerik Spor Haber Sitesi / Online Oyunlar
Yayın Saatleri Haftanın 7 günü / 24 saat
Takipçi Profili ABC1 SES Grupları, 14 yaş ve üzeri / Erkek Sporseverler / İnternet Kullanıcıları
Erişim

İletişim Bilgileri

Telefon 90 (212) 304 00 00
Faks 90 (212) 330 00 34
E-Posta ntvspor@ntvspor.net
Adres

Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - Sarıyer - İstanbul


Sosyal Medya