MARKALARIMIZ

Conde Nast Traveller

1987 yılında Sir Harold Evans tarafından kurulan lüks seyahat ve yaşam stili dergisi Condé Nast Traveller dünya çapında Amerika, İngiltere, İspanya, İtalya, Hindistan, Rusya, Çin ve Orta Doğu dahil olmak üzere sekiz bölgede basıma ve ayda 1.7 milyonun üzerinde uluslararası okuyucuya sahiptir.

Condé Nast Traveller yüksek yaşam biçiminden seyahatlerinde de ödün vermeyen dünya vatandaşlarının lüks, seyahat ve yaşam dergisidir. Condé Nast Traveller her gittiği destinasyonda okurun en güvenilir kaynağıdır çünkü “Truth In Travel” prensibi ile sadece tanık olduğu ve inandığı tarafsız bilgileri paylaşır. Güvenilirdir, özgün içeriğe sahiptir. En moda destinasyonlar, en arzu duyulan yemekler, seyahat dünyasına dair bilinmesi gereken son haberler, kusursuz bir seyahat için hizmet alınacak en iyi kurumlar – havayolu, otel, cruise acenteleri vb. – Condé Nast Traveller’ın özgün ve özenli içeriğini oluşturur. Yayınlandığı ülkede evrensel prensipleri koruyarak yerelleşir; okurunu hem evinde hem de yolda en kısasından en uzununa, her tür seyahat deneyimi için keyifle donatır.

Yeni ve egzotik destinasyonların yanı sıra en bilinen destinasyonlar için de eşsiz tüyolar verir. Seyahatseverler için saatler, mücevheler, moda ve güzellik ürünlerini de kapsayan güçlü bir yaşam stili perspektifine sahiptir. Her ay sizi hem yurtiçi hem de yurtdışında alışılagelmiş yollardan çıkarır, konfor ve stilden ödün vermeden her destinasyonun gerçek hissini yaşatır.

Dünya çapında sözü geçen ve en ilham verici seyahat ve yaşam stili dergisi olan Conde Nast Traveller, heyecan verici lokasyonlar, lüks oteller, egzotik spalar, tatil, moda, güzellik, kültürel değerler gibi konularda eklektik seçimler sunan ve dünyanın en iyilerini vitrine çıkaran yetenekli ve tutkulu bir ekip tarafından yaratılmaktadır.

Condé Nast Traveller Türkiye, Türkiye’nin en yüksek tirajlı moda ve yaşam stili dergilerini büyesinde barındıran Doğuş Yayın Grubu lisans anlaşması ile yayınlanacak ve derginin global düzeyde erişilebilir 9. edisyonu olacaktır.


Künye

Kuruluş Mayıs 2015
Vergi Dairesi Büyük Mükellefler :V.D. 647 010 5362
İnternet Sayfası http://www.cntraveller.com.tr
İçerik Seyahat ve Yaşam Stili
Yayın Saatleri
Okuyucu Profili AB SES grupları / %50 - %50 Kadın - Erkek / 35-65 yaş grubu / Şehirli / Eğitimli
Erişim

Ulusal


İletişim Bilgileri

Telefon 0212 304 00 00
Faks
E-Posta info@cntraveller.com.tr
Adres

Ahi Evran Cad. No: 4 Maslak - Sarıyer / İstanbul


Sosyal Medya